RANDEVU AL

Tarih

RANDEVU AL

Hakkımızda

Sizlere bir tılsım masalı yaşatmak için…

Hayallerini kurduğunuz gülümsemeye sahip olmak, düşlerinizdeki güzelliğe kavuşmak, hep istediğiniz görünüme bir günde ulaşmak istemez misiniz? TANFER HEALTH & AESTHETIC CENTER’da güzelliğe doğru tılsımlı yolculuğunuz başlıyor… 

1981 yılında Dr. Med. Dent. Nihat Tanfer tarafından kurulan Tanfer Klinik’de, “Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi; İmplant, Estetik, Diş ve Protez Düzenlemesi” hizmetleri verilmeye başlandı. 1985 yılından itibaren implant tedavisi, 1990 yılından itibaren Estetik Porselen ve Zirkonyum Diş, Lamine Veneer ve Kemik Grefti Uygulamaları da Tanfer Klinik hizmetlerine katıldı. 2012 yılında ise Türkiye’de bir ilke imza atan Dr. Nihat Tanfer tarafından geliştirilen “BOX TECHNIQUE” operasyonu mucizesi pek çok kişinin hayatını değiştirdi. Şimdi ise, Tanfer Health & Aesthetic Center’la güzellik uygulamaları; ağızdan dişe, bedenden ruha kadar tüm uzmanlık alanlarıyla hayat buluyor.

Güzellik için sunduğumuz tılsımlar…

2016 Ekim ayında kurulan TANFER HEALTH & AESTHETIC CENTER’da diş estetiği, estetik cerrahi, medikal estetik, diyet, bölgesel incelme, kişisel danışmanlık ve kişisel bakım hizmetleri veriyoruz.Amacımız hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki misafirlerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak… Merkezimizde son teknoloji yöntem ve cihazlarla hastalarımız, sadece bir kaç saatte istediği dişlere, gülüşe ve yüze kavuşmanın mutluluğunu yaşarlar. Misafirlerimizin kişisel bakımlarını yaparken gevşeyip huzur bulmalarına, sağlıklı beslenme sırlarını öğrenmelerine ve kişisel danışmanlık hizmetleriyle ruhlarının gizemlerini çözmelerine yardımcı oluyoruz.

Bir tılsım masalı başlıyor…

TANFER HEALTH & AESTHETIC CENTER’ın kapısı, mitolojinin masalsı kahramanlarıyla dolu bir dünyaya aralanır. Helenistik tarzın hem tavan ve duvarlarındaki kabartmalarını hem de heykel ve sütunlarlardaki dekoru, altın rengi zeytin dalı işlemelerle tılsım masalının başladığı mekanımıza ve hatta çalışanlarımızın kıyafetlerine de uyguladık.Hiçbir şey sır değil, sadece efsaneleri doğru okumak gerek…Hiçbir şeyin sır olarak kalmadığı kesin bir kanıdır. Efsaneleşen güzellik hikayeleri de sır olmayı başaramamıştır. Şimdi, tarihin derinliklerinde yaşanan birkaç efsaneye ufak bir yolculuk yapalım.Antik Yunan Kültürü’nde çekiciliğinin sırrı gül yağı olan güzellik tanrıçası Afrodit, kaniatta güzel olan her şeyi temsil eder. Buram buram zeytinyağı koktuğu hikayeleri günümüze kadar anlatılarak gelen cesur Hera ise Afrodit’ten sonra en güzel tanrıça olarak kabul edilir. Afrodit’in ve heybeti yeri göğü sarsan Hera’nın sırları adeta esin kaynağı…Oleuropein maddesi zengini zeytin, kanser ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılır, yaşlanmayı geciktirir ve hücre yenilenmesi sağlar. İşte bu nedenden dolayı zeytin dallarını gençlik sırrı ve barışın simgesi olarak konseptimize dahil ettik ve merkezimizin her detayında kullandık.

Doğru Adres ve Doğru uygulamalar ile Güzelleşin…

Tanfer Health & Aesthetic CFO’su Seycan Tanfer son teknoloji yöntem ve cihazlarla hastalara , sadece birkaç saate istediği dişlere , gülüşe ve yüze kavuşmanın mutluluğunu yaşatıyor. Merkezde misafirlerin kişisel bakımlarını yaparken rahatlayıp huzur bulmalarına , sağlıklı beslenme sırlarını öğrenmelerine ve kişisel danışmanlık hizmetleriyle ruhlarının gizemlerini çözmelerine yardımcı oluyor.